Nasza firma skupuje przedmioty z udzieleniem prawa pierwokupu (tak zwana pożyczka pod zastaw). Do najczęstszych należą: złoto, telefony komórkowe, smartwatche, sprzęt komputerowy, konsole do gier (PlayStation, Xbox, Nintendo). Przyjmujemy, także inne rzeczy takie jak elektronarzędzia, sprzęt AGD i RTV. Prowadzimy również działalność komisową.

Skupujemy ZŁOTO za gotówkę w atrakcyjnych cenach.

Zapewniamy dbałość o powierzone nam przedmioty, Państwa anonimowość oraz poufność danych osobowych. W przypadku problemów z odkupem rzeczy w umówionym przez Państwa terminie istnieje możliwość przedłużenia prawa pierwokupu.

W naszej firmie mogą Państwo zakupić rzeczy, które nie zostały odkupione przez klientów, jak również nowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Na wszystkie przedmiotu udzielamy dwudniowej gwarancji rozruchowej.

Jesteśmy uczciwą i rzetelną firmą. Działamy na rynku od 2009, ale posiadamy 25-letnie doświadczenie w branży lombardowej. Cieszymy się zaufaniem i dobra opinią wśród klientów korzystających z naszych usług. Warunki umowy oraz wszystkie formalności wyjaśniane są dokładnie przed jej  podpisaniem. Wystarczy posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem.

Przewiń do góry